Arhiiv

Volikogu liikmed
 

 Vallavolikogu liikmed

Nimi

Telefon, e-post

Töökoht/amet,

nimekiri,

milles kandideeris

Roll volikogus

Einar Pärnpuu

505 8924

472 9140

einar@kullamaa.ee

ettevõtja


Kodukandi Kullamaa valimisliit

volikogu esimees; arengu- ja majandus-komisjoni liige

Arvo Riisalu

520 5227

472 3107

arvo@kullamaa.ee

ettevõtja


Kodukandi Kullamaa valimisliit

revisjonikomisjoni esimees; arengu- ja majandus- liige

Jaanus Ratas

53400057

jaanus@kullamaa.ee

Eesti Reformierakond

kultuuri- ja haridus-komisjoni liige

Hannes Smitt

507 8711

472 9131

hannes@kullamaa.ee

ettevõtja


Kodukandi Kullamaa valimisliit

arengu- ja majandus-komisjoni esimees; revisjonikomisjoni liige

Argo Aavekukk

527 8407

argo@kullamaa.ee

ettevõtja

 

Kodukandi Kullamaa valimisliit

arengu- ja majandus-komisjoni aseesimees

Marek Topper

506 3960

marek@kullamaa.ee

Eesti Reformierakond

arengu- ja majandus-komisjoni liige

Tenno Laanemets

56502233

tenno.laanemets

@kullamaa.ee

 

 

 

ettevõtja


Kodukandi Kullamaa valimisliit

kultuuri- ja haridus-komisjoni esimees;

revisjonikomisjoni liige; arengu- ja majandus-komisjoni liige

Andres Kirsipuu

53448172

andres@kullamaa.ee

õpilane

 

Kodukandi Kullamaa valimisliit

kultuuri- ja haridus-komisjoni aseesimees

Hannes Kuuser

56468356

hannes.kuuser

@kullamaa.ee

ettevõtja


Kodukandi Kullamaa valimisliit

volikogu aseesimees

sotsiaal- ja tervishoiu-komisjoni aseesimees; revisjonikomisjoni liige

Kristo Priimägi

53428212

kristo@kullamaa.ee

üliõpilane


Eesti Reformierakond

volikogu liige

Rita Saviir

5149704

472 9117

rita@kullamaa.ee

ettevõtja

 

Kodukandi Kullamaa valimisliit

sotsiaal- ja tervishoiu-komisjoni esimees;

revisjoni-komisjoni aseesimees

 

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles