Arhiiv

Uudised
 

Talgukutse Paliveresse (29 aprill 2013)

Talgukutse „Teeme ära!“

 

Käesolevaga kutsume taas kõiki tervise- ja harrastusspordi huvilisi laupäeval 4. mail 2013 Paliveresse Pikajalamäele talgupäevale, mille käigus kogume kokku raadamistööde käigus tekkinud raiejäätmete, olme- ja ehitusjäätmete kogumine, võimlemislinnaku asukoha ja liikumisradade korrastamine.

Raiejäätmete müügist saadud tulu läheb Palivere suusa- ja liikumisradade hooldamiseks.

Kogunemine uue suusaraja parklas Pikajalamäel kell 09.45. Palume riietuda ilmale vastavalt, kaasa võtta reha või labidas, plastämber ja sõber, võimalusel mootorsaag.

Talgulistele kindlustame kuuma joogi, talgusupi ja töökindad. Peale talgutööd tutvustame huvilistele Palivere Turismi- ja Tervisekeskuse rajatisi: uut suusasilda, kelgunõlva treppi ja võimalus läbida uudset mobiilorienteerumisrada, millel tänaseni registreeritud 169 punkti läbimine.

 

Palun oma osalemisest lisatud kontaktidel eelnevalt registreeruda reedeks 03. maiks 2013 hiljemalt kella 14.00-ks Mati.Kallemets@lmv.ee<mailto:Mati.Kallemets@lmv.ee> või 5052565. Võimalik registreeruda veebis: http://talgud.teemeara.ee/events/palivere-terviseradade-talgutood

Mobiilorienteerumise info: http://mobo.osport.ee/ Korraldajate nimel:

Mati KallemetsTagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles