Arhiiv

Uudised
 

Praost visiteerib Kullamaad (2 september 2013)

14. septembril visiteerib EELK Kullamaa Püha Johannese kogudust Lääne praost Tiit Salumäe. Visitatsioonil assisteerivad: abipraost Leevi Reinaru, õpetaja Kari Tynkkynen, organist Lia Salumäe, praostkonna sekretär Lydia Kalda ja raamatupidaja Indrek Huul. (Visitatsioon ehk  kirikukatsumine on kõrgema vaimuliku kontrollkäik kirikupiirkonda või asutusse, saamaks ülevaadet usuelust ja vaimulike tegevusest.)

14. septembril kell 10.00 algab visitatsiooni koosolek Kullamaa kogudusemajas. Kell 14 järgneb praosti külaskäik Kullamaa Vallavalitsusse ning tutvumine koguduse kinnisvara olukorraga. Koosolek jätkub kogudusemajas orienteeruvalt kell 16. Visitatsioonile on kutsutud koguduse täiskogu (täiskogusse kuulub Kullamaa koguduse liige, kes on vähemalt 18-aastane, leeritatud, tasunud liikmeannetuse/maksu ning käinud aasta jooksul vähemalt ühe korra armulaual), nõukogu, juhatus, revident, koguduse personal ja vabatahtlikud töötegijad.

15. septembril kell 11.00 on Kullamaa kirikus visitatsiooni jumalateenistus, millel on osalema oodatud koguduse juhatus, nõukogu, täiskogu, revident ja vabatahtlikud töötegijad. Visitatsiooni koosolek jätkub peale jumalateenistust kogudusemajas.Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles