Arhiiv

Uudised
 

Kullamaa vald XX talimängudel (11 märts 2014)

LÄÄNEMAA XX TALIMÄNGUD

9. märtsil Taeblas ja Paliveres võistles 7 alal 8 omavalitsuse võistkonda, eemale jäid Martna ja Vormsi.

Kullamaa vald suutis tänavu kõigil aladel võistkonnad välja panna. Kõik, kes võistlesid, olid väga tublid, sest tulid pühapäeval kodust välja ning andsid oma panuse. Meie valla esindus jäi viiendale kohale, neljandast napilt maha, kuid kolm esimest - Ridala, Lääne-Nigula ja Noarootsi - olid kaugel ees.

Meil läks kõige paremini maastikukrossis, kus osales 10 jooksjat ja saadi üldarvestuses  II koht, siin suutis oma grupis võitjaks tulla Marten Jõevee. Jooksid veel Merili ja Andra Salumaa, Pirja Laanemets, Marleen Kuusk, Anni Ratas, Ando Ratas, Bruno  Laande,  Kevin Saar, Andres Kirsipuu.

Tublid olid mälumängurid, kes jagasid algul I-III kohta, kuid kahjuks lisaküsimuse vastusega mindi alt ja jäädi kolmandaks: Kalju Viirsalu, Ervin Rannik , Virve Leht ja Hegert Leidsalu.

Vapralt võistlesid ka võrkpallurid, siin olid mängud väga tasavägised, kuid üks mäng viiest tuli kaotada ja jäädi kolmandaks: Maarja Jõevee, Tuuli Rätsep, Regina Kändla, Madis ja Keiro Jõgisalu, Kajar Laus ja Tenno Laanemets.

Ülejäänud aladel jäädi IV-VII kohale. Tore oli, et vallavanem Jüri Ott, abivallavanem Heikki Salm ja pearaamatupidaja Aare Lauren olid meeskonnaga väljas autode vigursõidus. Vaprad olid laskejooksjad: Anni ja Ando Ratas, Merike ja Andres Salumaa.

Esmakordselt mängisid meie noormehed saalihoki võistlusmängu, vanade tegijatega võidu ei suudetud, kuid ala peakohtunik kiitis, et väga tublid olid: Andre Naaris, Alvar Haug, Markos Merisalu, Ott Luts, Mario Miller, Marten Jõevee, Siim Silk ja Markus Aavekukk väravas.

Koroona võistkonnas olid Mare Jõgisalu, Aivar Loose ja Märt Laanemets.

Võistkonna koostamisel ja jooksjate ergutamisel oli abiks Viive Karnau.

Uudise edastas Mai Jõevee
Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles