Arhiiv

Uudised
 

Läänemaa otsib Aasta Ema (28 märts 2014)

Sügisel tunnustati maavanem Innar Mäesalu algatusel Läänemaal esimest korda Aasta Isa, kelleks sai Kalle Orumaa. Ligineva emadepäeva tõttu on kätte jõudnud aeg üle mitme aasta anda välja ka Läänemaa Aasta Ema tiitel.

 

Auhinna eesmärgiks on väärtustada emadust ning tunnustada ema rolli laste kasvatamisel.
Aunimetus antakse emale, kes on eeskujuks teistele, üles kasvatanud tublid lapsed ning samal ajal tegutsenud silmapaistvalt ka ametialaselt või ühiskondlikus elus. Läänemaa Aasta Ema peab olema Eesti Vabariigi kodanik ja Läänemaa elanik.

 

Kandidaate saavad esitada kõik üksikisikud, asutused ja ühingud. Ettepaneku vorm ja statuut on üleval Lääne maavalitsuse kodulehel: https://laane.maavalitsus.ee/maavanema-poolt-antavad-autasud

Vormikohased ettepanekud tuleb esitada hiljemalt 20. aprilliks Lääne maavalitsusele aadressil Lahe 8, Haapsalu või e-postiga aadressil info@laane.maavalitsus.ee. 

30. aprilliks teeb Aasta Ema valimiseks moodustatud 3-liikmeline komisjon kandidaatide hulgast valiku ja edastab ettepaneku maavanemale.
Lääne maavanem Innar Mäesalu tunnustab aunimetuse saajat tänukirja ja spetsiaalselt Aasta Emale disainitud auhinnaga maikuus, emadepäeva paiku.

Teate edastas Lääne maavalitsuse avalike suhete spetsialist Maris Saar


 
Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles