Arhiiv

Uudised
 

Ülevaade 27.Maijooksust (29 aprill 2014)


27. maijooks Kullamaal

 

 

Jooksjaid kokku 107, käimisrajale läks 14 inimest, kohtunikeks ja abilisteks olid ametis 26 inimest. Jätkus ka publikut! Ilmataatki oli taas meie poolt!

Alustasid mudilased, siin oli 22 jooksjat ja see ongi päeva nael. Vaatepilt on nauditav, toetajad ei ole ainult emad-isad vaid ka õed-vennad, vanaemad- vanaisad. Oh seda elevust!


Siin parimad: 2-4.a. Rasmus Priimägi, Raigo Roost ja Reino Vahtmeister.

5-7.a. Kevor Jõgisalu, Rünno Raadla ja Kevin Matteus.

8-9.a. parimad: Maily Märss, Eliise Kängsepp ja Karoliina Treu. Markus Siitmaa, Jaagup Kask ja Maaris Neggo.

10-12.a. parimad: Kädi Raadla, Maria-Eliisa Metsis, Kelly Haapsal  ning Sergei Sannikov, Hans-Erik Metsis ja Karol Kängsepp.

2,6 km võisteldi  kolmes vanusegrupis ning siin parimad oma gruppides: Angeelika Siitmaa, Regina Kändla ja Erika Pillak  ning meestest Daniil Andrianov, Siim Silk ning Almer Kängsepp.


Jooksu põhidistants on aga 16 km jooks. Seekord rajale 10 meest ja 9 naist.

Siin samuti arvestus kolmes grupis, tüdrukutest (naiste I) oli parim Anastassia Skatško, naistest Katriin Jõevee, veteranidest Ly Märss. Noormeestest Igor Skatško, meestest üldvõitja Riho Kirsipuu ning veteranidest Agu Lehemaa. Üldjärjestuses II Igor Skatško ja III Taavi Lehemaa.

Üritusel olid tervitamas ja autasustamas Kullamaa Keskkoli direktor Meelis Välis ja abivallavanem Heikki Salm. Medaleid ja diplomeid ning auhindasid jätkus pea kõigile. Kommikarp  perekonnale, kus osales vähemalt üks lapsevanem ja 2 last. Selliseid peresid oli 7.


Sponsoriteks olid: Spordiliit Läänela, Kullamaa vald, Kullamaa Keskkool, Koluvere Kodu käsitöölised, Kullamaa Käsitööselts ning perekond Kivastik Sipast. Tänan kõiki sponsoreid  ning tublisid abilisi.


Kullamaa Spordiklubi

Mai Jõevee

 

 
Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles