Arhiiv

Uudised
 

II võrkpallifestival Kullamaal (15 juuli 2014)

II VÕRKPALLIFESTIVAL KULLAMAAL.

Tänavu oli Kullamaal kahe päevane võrkpallifestival jubateist korda. Osales 7 nais-ja 7 meeskonda: Virtsust, Tallinnast, Märjamaalt jaHiiumaalt  ning veel Läänemaa võistkondi.

Ilmataat on ka vist võrkpallur, igatahes võistlused kulgesidväga soodsa ilmaga. Publikut oli palju.

Väljak oli Kullamaa võrkpallurite poolt kenasti üles ehitatud: 4 väljakut, piiratudvõrkudega, kaunistatud lippude ja plakatitega. Telgid püstitatud staabi jaoks,üles seatud toitlustuskoht ja isegi staadionile monteeritud dušš.

Sponsoreid oli palju, auhindu jätkus pea igaühele. Sponsoridolid: Kullamaa vald, Spordiliit Läänela, Stihl, Topauto, Sportland, Lihula TÜ,Kullamaa Jahi- ja Kalameeste Selts, OÜ Comser, OÜ Piia Grimm, Madis Jõgisalu,Ago Kirsipuu, Ellar Kurvits, Virve Leht, FIE Margus Miller, Janek Palmpuu,Einar Pärnpuu, Tarvi Reesar, Raido Ring ning Einart Rokk.

 Kolm parimatvõistkonda said karikad ja igaüks medali, diplom igale osalejale.

Naistest kolm paremat: Virtsu, Kullamaa ja VK KrampTallinnast. Meestest  Märjamaa, Palivereja VK Kramp Tallinnast.

Mängud toimusid kahel päeval turniirisüsteemis ja olidküllaltki tasavägised ning põnevad.

Õhtul oli võrkpallurite pidu, kus selgitati kangemadtantsijad, kellele anti auhinnaks Merike Salumaa poolt valmistatud puustkingad.

Võistluste peaorganisaatorid Madis Jõgisalu, Kajar Laus jaPeep Jõevee, nendel oli ka palju abilisi, ega muidu ei oleks see festival niikenasti korda läinud. Mõned võistkonnad registreerisid oma osavõtu aasta pärastIII festivalile!

Mai  JõeveeTagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles