Arhiiv

Uudised
 

18.11 Filmiõhtu (6 november 2014)18. novembril kell 18.00

Kullamaa Kultuurimajas

Jaak Ellingu filmiõhtu

 

Kirsitubakas

 "Kirsitubakas" räägib 17-aastasest väikelinna tüdrukust Laurast, kel on kohutavalt igav. Ema käib närvidele, omavanused kutid on nõmedad ja kõik meelelahutused tunduvad lapsikud. Ühel päeval tassib Laura energiline sõbranna Merit ta kaasa rabamatkale, mida korraldab keskealine loodusehunt Joosep. Algus on kõike muud kui paljutõotav: kinnise loomuga tüdruku suhted pingestuvad kiirelt kompleksivabalt käituva Joosepiga, kes üritab matkaseltskonnale muljet avaldada oma maalähedase stiili ja kentsakate rituaalidega. Matka edenedes avastab Laura eneselegi ootamatult, et Joosepi karune sarm paneb tal vere kiiremini pulbitsema. Rännak tüürib aga vääramatult lõpu poole ning Laural tuleb leida selgust, kas suhe endast vanema mehega on vaid vahepala naiseks kujunemise kurvilisel teel või on tegemist elu esimese päris armastusega.
 
Kirsitubakas” on nooruslik suhtedraama esimesest armumisest. Kui aga tunded süttivad mitukümmend aastat vanema mehe vastu, on otsuste langetamine nii psühholoogiliselt kui sotsiaalsete normide tõttu palju keerulisem. Keelatud armastuses on nagu sõjas - häid valikuid polegi.
 
Osades Maris Nõlvak, Gert Raudsep, Getter Meresmaa, Anne Reemann, Maarja Jakobson, Viiu Maimik, Aap Salumets, Tiina Kadarpik, Andres Kütt jt.
 
Filmi stsenaristid-režissöörid on Andres Maimik ja Katrin Maimik, operaator on Mihkel Soe, kunstnik Kristiina Ago, monteerijad Marta Pulk ja Andres Maimik, produtsent Anneli Lepp. Tootja Kuukulgur Film.
 
Filmi tootmist on toetanud Eesti Filmi Instituut ja Eesti Kultuurkapital.
 
Treiler:
 

Üritus kõigile tasutaTagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles