Arhiiv

Uudised
 

EL toetusprog-rammide infopäev Haapsalus (26 august 2015)


Osale EL toetusprogrammide infopäeval Haapsalus
 
Kodanikuühiskonna Sihtkapital, MTÜ Loov Eesti, SA Archimedes Noorteagentuur ning korraldavad EL toetusprogrammide infopäeva

15. septembril Haapsalus, kell 10.00-13.00
 
Infopäeval tutvustatakse kolme Euroopa Liidu programmi:
·  Kodanike Euroopa. Programmist toetatakse projekte, mis edendavad kodanike ühiskondlikku aktiivsust ja osalemist demokraatlikes protsessides või suurendavad teadlikkust Euroopa ajaloolisest mälust. Taotlejateks vabaühendused, omavalitsused ja avalik-õiguslikud organisatsioonid.
      
·        Erasmus+: Euroopa Noored. Programm toetab noorte ja noorsootöötajate õpirännet, rahvusvahelist vabatahtlikku tööd, noorsootöö kvaliteedi arendamist ja noortevaldkonna poliitikate kujundamist. Taotleda saavad noortegrupid, MTÜ-d ja SA-d, avalik-õiguslikud juriidilised isikud (nt kool, noortekeskus) ja ettevõtted (piiratud võimalused).
         
·        Loov Euroopa alamprogramm Kultuur. Kultuuriprogramm toetab rahvusvahelist koostööd kultuuri ja loomemajanduse valdkonnas ja kirjandustõlkeid. Taotleda saavad kõik juriidilised isikud, kes nendes valdkondades on tegutsenud vähemalt 2 aastat.
 
Infopäev on suunatud potentsiaalsetele taotlejatele, projektipart­neritele ja teistele huvilistele. Tutvustatakse programmide eesmärke, tingimusi ja taotlemise korda.

 
Osalema on oodatud kõik huvilised! Infopäev on tasuta, aga kohtade arv on piiratud! Iga ürituse täpsema päevakava leiate registreerimisvormist.
 
Registreerimine kestab kuni kohti jätkub:
Haapsalu infopäevale kuni 10. septembrini: 
http://goo.gl/forms/xa1uD7yVr7
 
Olete oodatud osalema!
 
Rohkem infot programmide kohta leiad siit: 
Kodanike Euroopa: 
http://www.kysk.ee/kodanikeeuroopa
Erasmus+: Euroopa Noored: http://euroopa.noored.ee/
Loov Euroopa: http://www.looveuroopa.ee/

Lisainfokadri@kysk.ee või tel: 5880 5240
 
 


Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles