Arhiiv

Uudised
 

07.11 Teater Lihulas (3 november 2016)


Rakvere Teater toob Lihulasse loo väikesest inimesest ja suurest ausambast

 

 

Rakvere Teatrit on nimetatud teatriks ratastel – iga nädal võtavad mitmed lavastustrupid ette teekonna suuremasse-väiksemasse linna või maakohta – eesmärgiks see, et teater jõuaks paikadesse üle kogu Eesti. 7. novembril on kord Läänemaa, Lihula käes. Kell 19 saab kultuurikeskuses näha südamlikku komöödiat „Ausammas”.

 

Sooja huumoriga näidend portreteerib inimesi meie kõigi ümbert ning tõestab, et ka pealtnäha kõige tavalisema inimesega võib juhtuda midagi väga ootamatut ja suurt. Nimelt avastab üks heasüdamlik, kuid veidi viinalembene kojamees hommikul, et öö jooksul on temale ausammas püstitatud. Kogu linnake on elevil ning põleb uudishimust, et teada saada, millega on nende kojamees säärase austuse ära teeninud. Paraku jääb ka üleöö kuulsaks saanud Ivan Muhhin segadusse – tõepoolest, mille eest?

Osades Eduard Salmistu, Ülle Lichtfeldt, Tarmo Tagamets, Marin Mägi-Efert, Saara Kadak, Tarvo Sõmer, Liisa Aibel ja Helgi Annast.

 

Lisainfo lavastuse kohta: http://www.rakvereteater.ee/teater/lavastus/ausammas/

 

Piletite broneerimine ja info  Rakvere Teatri kassast telefonil 329 5444 või kassa@rakvereteater.ee  Kõige mugavam on.  pileteid osta nüüd laua tagant lahkumata internetist  www.piletimaailm.com     
Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles