Arhiiv

Uudised
 

Interaktiivne tööalane nõustamiskeskkond (2 juuli 2010)


Interaktiivne tööalane nõustamiskeskkond www.tugi.ee ! 
Tugi töötule, tööotsijale, töötute nõustajale ja tööandjale.
Internetis leidub mitmeid lehekülgi, mis pakuvad infot tööotsinguga seotud teemadel. Vähe on aga interaktiivseid võimalusi otseseks nõustamiseks. Sellist võimalust pakub www.tugi.ee lehekülg. Lehekülje peamine eesmärk on nõustada interneti vahendusel töötuks jäänuid, kuid kasulikku leiavad ka need, kes plaanivad töökohavahetust või on alles oma tööalase karjääri alguses. Lehekülg on toeks neilegi, kellelt nende töö tõttu oodatakse toetust, mõistmist ja nõuandeid. 
Pakume nõustamist järgmistel teemadel: karjäär, tööle kandideerimine, psühholoogiline toimetulek töötusega, tööturuteenused ja -toetused, tööseadusandlus, koolitusvõimalused, võlanõustamine. Nõu saamiseks tuleb sisestada oma küsimus vormi „Kirjuta meile“, mis asub veebi leheküljel „Nõustamine“ , küsimusi saab saata ka meiliga, aadressile: tugi@tugi.ee. Portaali www.tugi.ee nõustajad on praktikas kogenud ja annavad endast parima, et vastus jõuaks küsijani 3 tööpäeva jooksul. Nõustamine on klientidele tasuta ning nende anonüümsus on tagatud.
Veebilehe www.tugi.ee kaudu saab tasuta sisestada ka tööpakkumise ja tööotsimise kuulutusi, eriti oodatud on Kagu-Eesti kesksed pakkumised. Kuulutuste sisestamiseks tuleb liikuda lehele „Tööturg“. Sisestatud kuulutus ilmub leheküljel 1 ööpäeva jooksul. 
Nõustamise veebilehte www.tugi.ee haldab MTÜ Partnerlus projekti „E-töö tugiteenusega töötust tööandjaks raames“. Projekti läbiviimist toetavad Euroopa Sotsiaalfond ning kõik Kagu-Eesti omavalitsused.
 


Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles