Arhiiv

Uudised
 

Soojuspumba Liidu teadaanne (15 september 2011)

Oma praktilises tegevuses pöörab Eesti Soojuspumba Liit (ESPEL) põhitähelepanu soojuspumba kui tänapäeva kõige efektiivsema, taastuva ja saastevaba kohaliku küttevormi teadvustamisele nii laiemale avalikkusele kui ka omavalitsus - ja riiklikele institutsioonidele.

Eelpool öeldust tulenevalt soovib ESPEL kohtuda ka Kullamaa valla rahvaga Teile sobival ajal, kohas ja formaadis (näit. mõne ürituse raames või selle jätkuna). Kui jätkub huvilisi võib soojuspumpade tutvustuse korraldada ka eraldi üritusena. ESPEL-i esindaja esinemine võiks olla vastavalt vajadusele ja huvile ca. 1 - 1,5 tundi. koos küsimustele vastamisega ning reklaammaterjalide jagamisega. Omalt poolt tutvustame reklaamkampaanias osalevaid firmasid ning nende kaubamärke. Räägime Soojuspumpade levikust Eestis ja mujal ning nende kasutamise tulevikuperspektiividest võrdlevalt teiste kütteliikidega. Toome konkreetseid praktilisi näiteid.

 

Ettekande sisu kohendan vastavalt vajadusele ja eraldatud ajalimiidile. Kütteprobleemid on viimastel aastatel väga teravalt esil kogu Eestis. Eriti terav on see probleem väikestes maakohtades, kus kütmisviiside valik on piiratud. Oma praktilistest kogemustest tean, et valdade lõikes on elektri MWH maksumuse erinevus lausa mitmekordne. ESPEL tahab omalt poolt sellele probleemile pakkuda  konkreetseid lahendusi.

Lisainfo ja teatamine:GSM  50 86 772, espel@solo.delfi.ee

 

Lugupidamisega

Jüri Miks

ESPEL-i tegevdirektor

 


 

Oma soovist soojuspumpade tutvustust kuuluta andke palun teada Kullamaa Vallavalitsuele tel. 4724760 või e-postile info@kullamaa.ee,  Piisava huvi korral korraldame loengu.

Kullamaa Vallavalitsus


 Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles