Arhiiv

Uudised
 

Maavanem Kullamaal 24.01 (24 jaanuar 2012)

Kullamaa KK abiturientide 100 päeva vastuvõtt
Pressiteade
Kullamaa vallajuhid kohtusid maavanem Innar Mäesaluga.

24.01.2012  külastas Lääne maavanem Innar Mäesalu esimese omavalitsusena oma ametiajal Kullamaad. Kutse selleks tuli Kullamaa vallalt.

 

Vallamajas toimus kohtumine vallavanem Jüri Otti, volikogu esimees Einar Pärnpuu  ja vallavalitsuse ametnikega. Tutvumise järel vesteldi päevakohastel teemadel. Maavanem Innar Mäesalu rõhutas, et ta alles tutvub maakonna elu ja probleemidega. Ta lubas seista Läänemaa arengu eest ja arvas, et värske pilk kohalikule elule tuleb igati kasuks. Volikogu esimees Einar Pärnpuu tõstis üles haldusreformi vajaduse. Maavanem nõustus sellega, kuid rõhutas, et ühinemine saab toimuda ainult vabatahtlikkuse alusel. Vallavanem Jüri Ott rõhutas nii valla kui ka maakonna jaoks olulisi teemasid, milleks on teedevõrgu parandamine ja haridusküsimused ning käis välja mõtte ajaloolise Läänemaa taastamisest.

 

Seejärel osales maavanem Kullamaa Keskkooli abiturientide 100 päeva vastuvõtul Kullamaa kultuurimajas. Kullamaa Keskkoolis on sel aastal 27 lõpetajat. Noored kuulasid maavanema sõnavõttu ja tutvustasid oma tulevikuplaane.

 

Edastas

Kersti Lipu
vallasekretär
Tagasi

 
 

 
esilehele | prindi lehekülg | tagasi | üles